10 Temmuz 2011 Pazar

Yeni Hediye Trendi Elmas

Elmas Set: yüzük kolye küpe

Düğün Sezonunun başlamasıyla bu yılın trendlerini de ilk elden tecrübe ediyoruz J

Belli dizilerin de etkisi ile Osmanlı ve Elmas koleksiyonlarımıza  farklı yaş gruplarından şaşırtıcı bir rağbet başladı.
Zümrüt - Elmas setler
Bilhassa Kuyumcukent in açılımıyla evlenen gençlerimiz  alyanslarında uzun zamandır pırlantalı seçimlerde bulunuyorlardı.  Sertifikalı pırlantalı alyans modellerinde fiyatlar nerede ise altınla başabaş  olunca  gençlerimizin şen sesi mağazamızdan eksilmez olmuştu

Şimdi düğün takılarına önemli bir ilavemiz var,  elmas setler.  Bu ilavede moda kadar setlerin gözalıcı ışıltısı ve elbette fiyatları çok etken.

İkili Elmas Set:  kolye küpe

Büşra Pırlanta’dan  1000 TL’den başlayan muhtelif fiyatlarla mevcut veya online veya hayalinizdeki tasarımlarla elmas setinizi cebinize atıyorsunuz.

Nostaljik elmas kolye

Düğün takılarından ayrı anne-babaların  çocuklarına mezuniyet hediyeleri  güzel  bir alışkanlık haline geldi. Lise veye üniversite mezuniyet kep giyme törenlerine özel bir takı hediye ediliyor gençlere. İşte bu daha da yeni jenerasyonun elmas meraklarını gidermelerine ve  ilk tecrübelerini edinmelerine yardımcı olmakla mutluyuz.  Elmasın sultanlara layık çok ulaşılmaz bir ütopya olduğunu düşünürken iken 300 TL den başlayan tasarımlarımız onlar için şaşırtıcı bir sürpriz oluyorJ